Bim RedMi 9C 3/64 GB fiyatı – 28 Ekim Cuma 2022

RedMi 9C 3/64 GB

Bim aktüel ürünlerinde 28 Ekim Cuma 2022 Aktüel kataloğunda RedMi 9C 3/64 GB ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim 28 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 28 Ekim Cuma Aktüel mamullerinden biri de RedMi 9C 3/64 GB .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim RedMi 9C 3/64 GB ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

RedMi 9C 3/64 GB Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #RedMi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.649,00 TL

Tarih: 2022-10-21 17:37:30

RedMi 9C 3/64 GB detayları:
6.53″ HD+ DotDrop EkranPil gücü 5000 mAh10w hızlı şarjİşlemci: 8 çekirdekli13 MP Al üçlü kamera13 MP Birincil kamera5 MP Özçekim kamerası

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden RedMi 9C 3/64 GB tam olarak 28 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles