Bim Quiclean Pro Şarjlı Dikey Süpürge fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Quiclean Pro Şarjlı Dikey Süpürge

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Quiclean Pro Şarjlı Dikey Süpürge ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Quiclean Pro Şarjlı Dikey Süpürge .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Quiclean Pro Şarjlı Dikey Süpürge ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Quiclean Pro Şarjlı Dikey Süpürge Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Quiclean #Pro #Şarjlı #Dikey #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.699,00 TL

Tarih: 2022-10-21 17:39:34

Quiclean Pro Şarjlı Dikey Süpürge detayları:

Toz Torbasız Kullanım2 Kademeli Motor Gücü
160WBatarya: 22,2 V Dc/ 2200 MaŞarj Süresi: 4 SaatYıkanabilir Hepa
Filre Özelliği: F9Motorlu Led IşıklıSoft Drıve BaşlıkSoft Dustıng
Başlık İle Kumaş, Jaluzi Ve Klavye Gibi Eşyaların Tozlarını TemizlerDar
Alan Aparatı İle Başlıkların Ulaşamadığı Köşeleri TemizlerDuvara Monte
Edilebilen Şarj Ünitesi Sayesinde Temizliğe Her Zaman Hazır
5 Yıl Garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Quiclean Pro Şarjlı Dikey Süpürge tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles