Bim Q7 Max Robot Süpürge ve Paspas fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Q7 Max  Robot Süpürge ve Paspas

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Q7 Max Robot Süpürge ve Paspas ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Q7 Max Robot Süpürge ve Paspas .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Q7 Max Robot Süpürge ve Paspas ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Q7 Max Robot Süpürge ve Paspas Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Max #Robot #Süpürge #Paspas ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 13.999,00 TL

Tarih: 2023-09-16 02:57:08

Q7 Max Robot Süpürge ve Paspas detayları:

Ağırlık (kg) 3,6Aşılabilir Engel 20
mmBoy x En x Derinlik:  96,5 mm x 353 mm x 353 mmÇalışma Modu
Sayısı 3Çalışma Süresi 180 dkEmiş Türü KuruEPA/HEPA
Filtre VarKullanım Alanı Düz ZeminPil
Tipi Li-ionRenk BeyazSes Seviyesi (dB) 67Siklon
Filtre YokSu Tankı Kapasitesi (L) 0.35 ltŞarj Süresi 6
SaatTeknoloji Akıllı NavigasyonToz Kapasitesi 0.48
lt2 yıl Genpa Garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Q7 Max Robot Süpürge ve Paspas tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles