Bim Pürüzsüzleştirici Peeling 75 ml fiyatı – 3 Mayıs Salı Aktüel 2022

Pürüzsüzleştirici Peeling

Bim aktüel ürünlerinde 3 Mayıs Salı Aktüel kataloğunda Pürüzsüzleştirici Peeling 75 ml ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim 3 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 3 Mayıs Salı Aktüel öğelerinden biri de 75 ml Pürüzsüzleştirici Peeling .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Pürüzsüzleştirici Peeling ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Pürüzsüzleştirici Peeling Bim’de kaç para?

Aradığınız #Pürüzsüzleştirici #Peeling ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 26,90 TL

Tarih: 2022-04-26 12:55:47

Pürüzsüzleştirici Peeling detayları:
75 ml75 ml

Bim aktüel 3 Mayıs Salı


3 Mayıs Salıa101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Pürüzsüzleştirici Peeling 75 ml tam olarak 3 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles