Bim Pürmüz Power Torch fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Pürmüz Power Torch

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Pürmüz Power Torch ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Pürmüz Power Torch .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Pürmüz Power Torch ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Pürmüz Power Torch Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Pürmüz #Power #Torch ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 169,00 TL

Tarih: 2022-04-15 12:57:41

Pürmüz Power Torch detayları:

Ürün modeli: NG 504
Çakmak gazlarıyla dolan otomatik ateşleme sistemi

Her türlü tavlama işi
Isıtma, yakma, ufak kaynak işleri
Restoranlarda karamelize etmede mükemmel yardımcı

Ürüne 5 sn’den fazla gaz girişi yapmayınız
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Pürmüz Power Torch tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles