Bim PS4 Joystick fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

PS4 Joystick

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda PS4 Joystick ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de PS4 Joystick .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim PS4 Joystick ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

PS4 Joystick Bim’de kaç para?

Aradığınız #PS4 #Joystick ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 279,00 TL

Tarih: 2022-04-13 07:49:44

PS4 Joystick detayları:
Ürün model adı: Polosmart PSG05 kablosuz PS4 oyun
kolu Wireless Kontrol Çift Titreşimli LED Şarj Uyarı
Göstergesi Bilgisayar ile Uyumlu 18 Fonksiyon tuşu Ekstra kısa
tepki süresi Uzun batarya ömrü PS4 oyun konsolları ile uyumlu
Ürün üzeri 18 tuş (15 buton, 2 analog, 1 Touchpad yüzey) LED şarj uyarı
göstergesi Oyun için konforlu tasarım 3,5 mm kulaklık girişi
Giriş: DC 3,7 V – 800 mAh Kullanım süresi: 2-3 saat ortalama Ürün 2
yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden PS4 Joystick tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles