Bim PS3 -PC Joystick fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

PS3 -PC Joystick

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda PS3 -PC Joystick ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de PS3 -PC Joystick .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim PS3 -PC Joystick ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

PS3 -PC Joystick Bim’de kaç para?

Aradığınız #PS3 #Joystick ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 129,00 TL

Tarih: 2022-04-13 07:33:25

PS3 -PC Joystick detayları:

Ürün model adı: Polosmart PSG04 kablosuz PS3 oyun
kolu Kablosuz bağlantı 6 yönlü hareket tuşu Çift titreşimli
Uzun batarya ömrü Hızlı oyunlar için ekstra kısa tepki süresi USB
Şarj Kablosu PS3 oyun konsolları ile uyumlu Oyun için konforlu
tasarım LED şarj uyarı göstergesi Giriş: DC 3,7 V – 1000 mAh
Kullanım süresi: 2-3 saat ortalama Ürün 2 yıl garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden PS3 -PC Joystick tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles