Bim Proteinli Hindistan Cevizi Kaplı Bademli Gofret Topları 40 g fiyatı – 1 Kasım Salı 2022

Bim Proteinli Hindistan Cevizi Kaplı Bademli Gofret Topları 40 g fiyatı - 1 Kasım Salı 2022 1

Bim aktüel ürünlerinde 1 Kasım Salı 2022 Aktüel kataloğunda Proteinli Hindistan Cevizi Kaplı Bademli Gofret Topları 40 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 1 Kasım Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 1 Kasım Salı Aktüel öğelerinden biri de 40 g Proteinli Hindistan Cevizi Kaplı Bademli Gofret Topları .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Proteinli Hindistan Cevizi Kaplı Bademli Gofret Topları ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Proteinli Hindistan Cevizi Kaplı Bademli Gofret Topları Bim’de kaç para?

Aradığınız #Proteinli #Hindistan #Cevizi #Kaplı #Bademli #Gofret #Topları ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 9,50 TL

Tarih: 2022-10-26 23:57:34

Proteinli Hindistan Cevizi Kaplı Bademli Gofret Topları detayları:
40 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Proteinli Hindistan Cevizi Kaplı Bademli Gofret Topları 40 g tam olarak 1 Kasım Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles