Bim Profesyonel Oyuncu Masası fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Profesyonel Oyuncu Masası

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Profesyonel Oyuncu Masası ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Profesyonel Oyuncu Masası .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Profesyonel Oyuncu Masası ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Profesyonel Oyuncu Masası Bim’de kaç para?

Aradığınız #Profesyonel #Oyuncu #Masası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 599,00 TL

Tarih: 2022-04-14 12:46:00

Profesyonel Oyuncu Masası detayları:

MDF üzeri özel membran yüzey
Siyah renk metal profil ayaklar
Kırmızı renk destek demirleri
Ürün Ölçüsü: 115 x 73 x 77 cm
Kablo kanalı
Kulaklık tutacağı
Bardak tutacağı
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Profesyonel Oyuncu Masası tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles