Bim Probiyotik Tam Yağlı Süzme Peynir 500 gram fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Probiyotik Tam Yağlı Süzme Peynir

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Probiyotik Tam Yağlı Süzme Peynir 500 gram ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 500 gram Probiyotik Tam Yağlı Süzme Peynir .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Probiyotik Tam Yağlı Süzme Peynir ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Probiyotik Tam Yağlı Süzme Peynir Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Probiyotik #Tam #Yağlı #Süzme #Peynir ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 21,90 TL

Tarih: 2022-04-11 01:48:40

Probiyotik Tam Yağlı Süzme Peynir detayları:
500 gram500 gram

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Probiyotik Tam Yağlı Süzme Peynir 500 gram tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles