Bim Premium Care Saç Düzleştirici fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Premium Care Brush&Straight Saç Düzleşti

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Premium Care Saç Düzleştirici ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Premium Care Saç Düzleştirici .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Premium Care Saç Düzleştirici ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Premium Care Saç Düzleştirici Bim’de kaç para?

Aradığınız #Premium #Care #Saç #Düzleştirici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 849,00 TL

Tarih: 2023-03-04 00:24:43

Premium Care Saç Düzleştirici detayları:

Model adı: Premium Care
Brush&Straight Saç Düzleştirici
SF7510
Özel Kaşmir, Keratin ve Argan Yağı Kaplamayla donatılmış iyonik
sistem
Entegra doğal
fırça
170 °C sıcaklıkta saçları kırılmaya karşı %100
koruma
130 °C-200 °C sıcaklık
ayarı
15 saniye içinde hızlı
ısınma
Hareketli
Plakalar
Güvenli saklama için
plaka kitleme sistemi
360° dönebilen kablo ile
kolay kullanım
Bir saat
kullanılmadığında otomatik kapanma
2 yıl
garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Premium Care Saç Düzleştirici tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles