Bim Premium Care Brush&Straight Saç Düzleşti fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Premium Care Brush&Straight Saç Düzleşti

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Premium Care Brush&Straight Saç Düzleşti ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Premium Care Brush&Straight Saç Düzleşti .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Premium Care Brush&Straight Saç Düzleşti ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Premium Care Brush&Straight Saç Düzleşti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Premium #Care #BrushStraight #Saç #Düzleşti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 849,00 TL

Tarih: 2022-05-05 21:53:40

Premium Care Brush&Straight Saç Düzleşti detayları:

Model adı: Premium Care
Brush&Straight Saç Düzleştirici
SF7510
Özel Kaşmir, Keratin ve Argan Yağı Kaplamayla donatılmış iyonik
sistem
Entegra doğal
fırça
170 °C sıcaklıkta saçları kırılmaya karşı %100
koruma
130 °C-200 °C sıcaklık
ayarı
15 saniye içinde hızlı
ısınma
Hareketli
Plakalar
Güvenli saklama için
plaka kitleme sistemi
360° dönebilen kablo ile
kolay kullanım
Bir saat
kullanılmadığında otomatik kapanma
2 yıl
garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Premium Care Brush&Straight Saç Düzleşti tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles