Bim Premiss Japon Çiçeği Tartı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Premiss Japon Çiçeği Tartı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Premiss Japon Çiçeği Tartı ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Premiss Japon Çiçeği Tartı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Premiss Japon Çiçeği Tartı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Premiss Japon Çiçeği Tartı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Premiss #Japon #Çiçeği #Tartı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 199,00 TL

Tarih: 2022-04-13 15:52:50

Premiss Japon Çiçeği Tartı detayları:

Büyük,okuması kolay ekranı ve geniş platformu ile
maksimum kullanım rahatlığı
150 kilograma kadar yüksek
kapasite ve 200 gramramramlık hassasiyetiyle bütün vücut tipleri için
ideal
Sadece 22mm yüksekliğe sahip ultra ince
tasarım
Otomatik açılma ve kapanma
Optimum hijyen için temizlenmesi
kolay, pürüzsüz güçlendirilmiş cam platform

İçerisindeki
lityum pil ile kutudan çıkar çıkmaz kullanıma
hazır
2 yıl
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Premiss Japon Çiçeği Tartı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles