Bim Pravite Edp 100Ml Erkek Parfümü fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Pravite Edp 100Ml Erkek Parfümü

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Pravite Edp 100Ml Erkek Parfümü ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Pravite Edp 100Ml Erkek Parfümü .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Pravite Edp 100Ml Erkek Parfümü ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Pravite Edp 100Ml Erkek Parfümü Bim’de kaç para?

Aradığınız #Pravite #Edp #100Ml #Erkek #Parfümü ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.450,00 TL

Tarih: 2023-01-05 17:48:11

Pravite Edp 100Ml Erkek Parfümü detayları:
Mercedes Benz Private, doğanın duygusallığını
canlandırıcı sadelikle öne çıkaran unisex bir kolonyadır. Baharatlı kakule ve
paçuli, tatlı bitkisel lavanta ve selvi ve sofistike ambrox (ambergrisin
sentetik bir versiyonu) gibi toprak notalarının karmaşık karışımını
seveceksiniz. 2018’de piyasaya sürülen bu koku, rafine, klasik bir karakterle
tamamen çağdaş.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Pravite Edp 100Ml Erkek Parfümü tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles