Bim Portatif WC fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Portatif WC

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Portatif WC ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Portatif WC .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Portatif WC ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Portatif WC Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Portatif ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 259,00 TL

Tarih: 2022-04-15 14:07:20

Portatif WC detayları:

Ürün modeli: NG PW
Hafif ve katlanabilir
Kolaylıkla taşınabilir
Taşıma çantası ile birlikte
Kampta ve avda her türlü kullanım alanı
Dış ebat: 39,5 x 33 x 40 cm
İç ebat: 23 x 29,5 cm
Ağırlık: 1,3 kg
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Portatif WC tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles