Bim Plastik Yüzey Temizleyici / Leke Çıkartıcı 500 ml fiyatı – 10 Mayıs Salı Aktüel 2022

Plastik Yüzey Temizleyici / Leke Çıkartıcı

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mayıs Aktüel kataloğunda Plastik Yüzey Temizleyici / Leke Çıkartıcı 500 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 10 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mayıs Aktüel öğelerinden biri de 500 ml Plastik Yüzey Temizleyici / Leke Çıkartıcı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Plastik Yüzey Temizleyici / Leke Çıkartıcı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Plastik Yüzey Temizleyici / Leke Çıkartıcı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Plastik #Yüzey #Temizleyici #Leke #Çıkartıcı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 15,90 TL

Tarih: 2022-05-02 05:20:06

Plastik Yüzey Temizleyici / Leke Çıkartıcı detayları:
500 ml500 ml

Bim aktüel 10 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Plastik Yüzey Temizleyici / Leke Çıkartıcı 500 ml tam olarak 10 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles