Bim ETİ Gong Peynirli Acılı Mısır Patlağı 80 g fiyatı – 1 Kasım Salı 2022

Peynirli Acılı Mısır Patlağı

Bim aktüel ürünlerinde 1 Kasım Salı 2022 Aktüel kataloğunda Peynirli Acılı Mısır Patlağı 80 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 1 Kasım Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 1 Kasım Salı Aktüel mamullerinden biri de 80 g Peynirli Acılı Mısır Patlağı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Peynirli Acılı Mısır Patlağı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Eti Gong Peynirli Acılı Mısır Patlağı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Peynirli #Acılı #Mısır #Patlağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 10,50 TL

Tarih: 2022-10-26 12:07:51

Peynirli Acılı Mısır Patlağı detayları:
80 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Peynirli Acılı Mısır Patlağı 80 g tam olarak 1 Kasım Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles