Bim Petek Üstü Isı Yönlendirici fiyatı – 11 Kasım Cuma 2022

Bim Petek Üstü Isı Yönlendirici fiyatı - 11 Kasım Cuma 2022 1

Bim aktüel ürünlerinde 11 Kasım Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Petek Üstü Isı Yönlendirici ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 11 Kasım Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Kasım Cuma Aktüel mamullerinden biri de Petek Üstü Isı Yönlendirici .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Petek Üstü Isı Yönlendirici ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Petek Üstü Isı Yönlendirici Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Petek #Üstü #Isı #Yönlendirici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 99,00 TL

Tarih: 2022-11-06 01:23:34

Petek Üstü Isı Yönlendirici detayları:
Peteklerinin üzerine kurulum gerektirmeden konulabilen ısı ve hava yönlendiricisidir. Kaloriferden çıkan sıcak havayı doğrudan içeri yönlendirdiğinden perde ve duvarların is tutmasını ve ortamdaki ısı kaybını engeller.

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Petek Üstü Isı Yönlendirici tam olarak 11 Kasım Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles