Bim Pamuk Yorgan Tek Kişilik fiyatı – 13 eylül Salı 2022

Pamuk Yorgan Tek Kişilik

Bim aktüel ürünlerinde 13 eylül Salı 2022 Aktüel kataloğunda Pamuk Yorgan Tek Kişilik ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim 13 eylül Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 13 eylül Salı Aktüel ürünlerinden biri de Pamuk Yorgan Tek Kişilik .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Pamuk Yorgan Tek Kişilik ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Pamuk Yorgan Tek Kişilik Bim’de kaç para?

Aradığınız #Pamuk #Yorgan #Tek #Kişilik ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 529,00 TL

Tarih: 2022-10-03 06:07:31

Pamuk Yorgan Tek Kişilik detayları:
155×215 cm
Dış Kumaş: %100 Pamuk
İç Dolgu: %70 Pamuk %30 Polyester

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Pamuk Yorgan Tek Kişilik tam olarak 13 eylül Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles