Bim Pamuk Yorgan Çift Kişilik fiyatı – 20 eylül Salı 2022

Pamuk Yorgan Çift Kişilik

Bim aktüel ürünlerinde 20 eylül Salı 2022 Aktüel kataloğunda Pamuk Yorgan Çift Kişilik ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim 20 eylül Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 20 eylül Salı Aktüel mamullerinden biri de Pamuk Yorgan Çift Kişilik .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Pamuk Yorgan Çift Kişilik ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Pamuk Yorgan Çift Kişilik Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Pamuk #Yorgan #Çift #Kişilik ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 629,00 TL

Tarih: 2022-10-03 06:03:32

Pamuk Yorgan Çift Kişilik detayları:
195×215 cm  Dış Kumaş: %100 Pamuk  İç Dolgu: %70 Pamuk %30 Polyester

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Pamuk Yorgan Çift Kişilik tam olarak 20 eylül Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles