Bim Oyuncu Monitörü HP x24c fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Oyuncu Monitörü x24c

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Oyuncu Monitörü x24c ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Oyuncu Monitörü x24c .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Oyuncu Monitörü x24c ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Oyuncu Monitörü x24c Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Oyuncu #Monitörü #x24c ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.799,00 TL

Tarih: 2022-04-13 02:17:51

Oyuncu Monitörü x24c detayları:

Özellikler
Ürün model adı HP X24c Oyun
Monitörü 9FM22AA
144 Hz yenileme
hızı
AMD® FreeSync™
Premium teknolojisi
Ekran boyutu & türü 23,6″
& VA & 16:9
Piksel & Parlaklık 0,27 mm & 300
nit
Kontrast oranı 3000:1 statik;
12000000:1 dinamik
Enerji verimlilik sınıfı:
A+;
Çözünürlük (maksimum) FHD (144
Hz’de 1920 x 1080)
Ekran
özellikleri AMD FreeSync™; Yansıma önleyici; 1500R
kavis, yüksek ayarlı ayak, 23,6″ ekran boyutu,
Ekran Giriş Türü 1 HDMI 2.0; 1
DisplayPort™ 1.2
2 yıl Hp Türkiye
garantilidir

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Oyuncu Monitörü x24c tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles