Bim Outdoor Termos 1,3 litreitre fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Outdoor Termos 1,3 Litre

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Outdoor Termos 1,3 litreitre ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Outdoor Termos 1,3 litreitre .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Outdoor Termos 1,3 litreitre ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Outdoor Termos 1,3 litreitre Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Outdoor #Termos #Litre ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-04-13 01:02:20

Outdoor Termos 1,3 litreitre detayları:

28 saat sıcak
26 saat soğuk
150 saat buzlu muhafaza
Katlanabilir taşıma sapı
Çift duvar yalıtımlı
Sızdırmaz iç tıpa
Bardak şeklinde kullanım özellikli dış
kapak
Ömür boyu garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Outdoor Termos 1,3 litreitre tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles