Bim Orman Şöminesi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Orman Şöminesi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Orman Şöminesi ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Orman Şöminesi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Orman Şöminesi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Orman Şöminesi Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Orman #Şöminesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 349,00 TL

Tarih: 2022-04-15 13:50:12

Orman Şöminesi detayları:

Ürün modeli: NG OS
Etrafındaki desenler sayesinde hava girişi ve
homojen sürekli olacağından yakacağınız en verimli şekilde yanacaktır
Üzerindeki hayvan ve doğa figürleri gece ateş
yaktığınızda kendini gösterecek ve çok güzel bir görüntü elde edeceksiniz

Katlanabilme özelliği mevcut değil
Ebat: 34 x 41 cm
Ağırlık: 7 kg
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Orman Şöminesi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles