Bim Orman Mutfağı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Orman Mutfağı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Orman Mutfağı ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Orman Mutfağı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Orman Mutfağı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Orman Mutfağı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Orman #Mutfağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 349,00 TL

Tarih: 2022-04-15 13:31:33

Orman Mutfağı detayları:

Ürün modeli: NG C038
Üç katlı yapısı, yan cepleri, kağıt havlu asma
bölümü ve ayarlanabilir askısıyla her koşulda kullanılabilir
Yüksek dayanıklı oxford kumaştan üretilmiştir

Ön kısmında file şeklinde kapağı vardır
Yiyeceklerinizi böceklerden, karıncalardan ve
sineklerden korur
Raflar mdf kumaş kaplıdır
Malzeme: Oxford kumaş
Ağırlık: 1,6 kg
Kapalı ebat: 45 x 25 cm
Açık ebat: 40 x 60 x 20 cm
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Orman Mutfağı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles