Bim Omen Oyuncu Sırt Çantası 17,3″ fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Omen Oyuncu Sırt Çantası 17,3"

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Omen Oyuncu Sırt Çantası 17,3″ ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Omen Oyuncu Sırt Çantası 17,3″ .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Omen Oyuncu Sırt Çantası 17,3″ ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Omen Oyuncu Sırt Çantası 17,3″ Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Omen #Oyuncu #Sırt #Çantası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 329,00 TL

Tarih: 2022-04-13 04:58:03

Omen Oyuncu Sırt Çantası 17,3″ detayları:

Ürün model adı HP Omen Sırtçantası 17,3”
/K5Q03AA
17’3
inç’e kadar oyun bilgisayarları ile uyumlu iç dolgu malzemesiyle ve dış
yüzeyi ile ekipmanlarınızı korur

Ayarlanabilir destekli omuz askıları, dolgulu arka penel ve
göğüs bağlantısı
Modern biçimi, stratejik cep yerleşimi ve özel
Hewlett-Packard marka işlemesiyle farkını hissettirir.
Minimum boyutlar (G x D x Y) 500 x 380 x 60
mm
2 yıl
Türkiye Hp
garantilidir.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Omen Oyuncu Sırt Çantası 17,3″ tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles