Bim Omen Oyuncu Kulaklık 800 fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Omen Oyuncu Kulaklık 800

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Omen Oyuncu Kulaklık 800 ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Omen Oyuncu Kulaklık 800 .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Omen Oyuncu Kulaklık 800 ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Omen Oyuncu Kulaklık 800 Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Omen #Oyuncu #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-04-13 05:13:36

Omen Oyuncu Kulaklık 800 detayları:

Ürün model adı HP Omen 800 kulaküstü kulaklık
1KF76AA
Büyük çapı ve 53 mm sürücüsü ile her bir adımı
inanılmaz bir netlikte sunar
Gizlenebilir esnek mikrofon & sarmalayan
ses
Yükseltilmiş surround ses deneyimi için birçok OMEN
bilgisayara dahili olarak yerleştirilmiş özel DTS
Headphone:X®1 ses profilini tercih edin
Örgülü kablo
Teknik
özelliklerKonektör açıklamasıKablolu, 3,5 mm ses jakıBoyutlar (G x
D x Y) 20,5 x 21,8 x 11,4 cm
2 yıl HP Türkiye
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Omen Oyuncu Kulaklık 800 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles