Bim Olinda 10 Parça Tencere Seti fiyatı – 24 Mart Cuma 2023

Olinda 10 Parça Tencere Seti

Bim aktüel ürünlerinde 24 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Olinda 10 Parça Tencere Seti ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 24 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 24 Mart Cuma 2023 Aktüel öğelerinden biri de Olinda 10 Parça Tencere Seti .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Olinda 10 Parça Tencere Seti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Olinda 10 Parça Tencere Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Olinda #Parça #Tencere #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 899,00 TL

Tarih: 2023-03-19 00:51:05

Olinda 10 Parça Tencere Seti detayları:
~22 cm Tencere ~3 l ~18 cm Sahan ~26 cm Karnıyarık Tenceresi ~2.9 l ~26 cm Tava ~1.9 l 1 adet Kepçe  1 adet Kaşık 1 adet Kevgir  1 adet Spatula

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Olinda 10 Parça Tencere Seti tam olarak 24 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles