Bim Olgunlaştırılmış Tam Yağlı İnek Beyaz Peyniri 500 gram fiyatı – 12 Nisan Aktüel 2022

Olgunlaştırılmış Tam Yağlı İnek Beyaz Peyniri

Bim aktüel ürünlerinde 12 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Olgunlaştırılmış Tam Yağlı İnek Beyaz Peyniri 500 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim 12 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 12 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 500 gram Olgunlaştırılmış Tam Yağlı İnek Beyaz Peyniri .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Olgunlaştırılmış Tam Yağlı İnek Beyaz Peyniri ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Olgunlaştırılmış Tam Yağlı İnek Beyaz Peyniri Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Olgunlaştırılmış #Tam #Yağlı #İnek #Beyaz #Peyniri ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,90 TL

Tarih: 2022-04-06 01:20:32

Olgunlaştırılmış Tam Yağlı İnek Beyaz Peyniri detayları:
500 gram500 gram

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Olgunlaştırılmış Tam Yağlı İnek Beyaz Peyniri 500 gram tam olarak 12 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles