Bim Olea Gölgelikli 3 Kişilik Bahçe Salıncak fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Gölgelikli 3 Kişilik Bahçe Salıncağı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Olea Gölgelikli 3 Kişilik Bahçe Salıncak ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Olea Gölgelikli 3 Kişilik Bahçe Salıncak .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Olea Gölgelikli 3 Kişilik Bahçe Salıncak ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Olea Gölgelikli 3 Kişilik Bahçe Salıncak Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Olea #Gölgelikli #Kişilik #Bahçe #Salıncak ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 5.499,00 TL

Tarih: 2023-07-17 16:52:04

Olea Gölgelikli 3 Kişilik Bahçe Salıncak detayları:

Tipi : Yatarlı Salıncak Sünger Kalınlığı ve Tipi :
10 cm 18D Yoğunluk Sünger / Fermuarlı (Yıkanabilir) Kapasite / Kişi : 3
Kişi / 240 kg Kumaş Tipi : Panama Kumaş Aksesuarlar : 3 Kırlent – 2 Kol
Elciği Ana Taşıyıcı Kalınlığı *: Ø51 Koltuk Tipi / Boyutları : Profil
Destekli Hasır Çelik / 50 cm x 160 cm Ürün Ölçüleri : 110 x 200 x 165
cm2
yıl garanti

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Olea Gölgelikli 3 Kişilik Bahçe Salıncak tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles