Bim Ofis Masa & Sehpa Seti fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Ofis Masa & Sehpa Seti

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Ofis Masa & Sehpa Seti ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Ofis Masa & Sehpa Seti .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Ofis Masa & Sehpa Seti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Ofis Masa & Sehpa Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Ofis #Masa #Sehpa #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 899,00 TL

Tarih: 2022-04-15 06:01:33

Ofis Masa & Sehpa Seti detayları:

25mm
kalınlığında CE sertifikalı suntalam masa ve sehpa
tablası

50mmx30mm ölçülerinde metal profil masa ve sehpa
ayakları

30mmx30mm ölçülerinde metal masa ve sehpa tabla altı destek
profili

Ofis
ve ev kullanımına uygun tasarlanmıştır.    

Ürünler 2 yıl garantilidir.Kurulu Ürün Ölçüleri:
Masa:
139cm*62cm*75cm
Sehpa:
50cm*45cm*45cm


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Ofis Masa & Sehpa Seti tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles