Bim NW-2659BKBK Kadın Kol Saati fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

NW-2659BKBK Kadın Kol Saati

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda NW-2659BKBK Kadın Kol Saati ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de NW-2659BKBK Kadın Kol Saati .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim NW-2659BKBK Kadın Kol Saati ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

NW-2659BKBK Kadın Kol Saati Bim’de kaç para?

Aradığınız #NW2659BKBK #Kadın #Kol #Saati ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-10-15 21:40:31

NW-2659BKBK Kadın Kol Saati detayları:
Kasa Çapı: 33*40 mm Kasa Şekli:
DikdörtgenKasa Materyali: MetalKasa Rengi: Siyah Kordon Materyali:
ÇelikKordon Rengi: SiyahKadran Rengi: SiyahKadran Işığı:
VarTaş: YokÇalışma Şekli: Dijital Teknolojisi: Quartz Takvim:
VarKronometre: VarAlarm: Var Cam Özelliği: Mineral Özellik:
AM/PM Göstergesi, Gün Göstergesi Su Geçirmezlik: 3 Atm Garanti Süresi:
2 yıl Cinsiyet: Kadın

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden NW-2659BKBK Kadın Kol Saati tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles