Bim NW-2658RGRG Kadın Kol Saati fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

NW-2658RGRG Kadın Kol Saati

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda NW-2658RGRG Kadın Kol Saati ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de NW-2658RGRG Kadın Kol Saati .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim NW-2658RGRG Kadın Kol Saati ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

NW-2658RGRG Kadın Kol Saati Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #NW2658RGRG #Kadın #Kol #Saati ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-10-19 23:32:24

NW-2658RGRG Kadın Kol Saati detayları:
Kasa Çapı: 33*40 mm Kasa Şekli:
DikdörtgenKasa Materyali: MetalKasa Rengi: Rose Gold Kordon
Materyali: Çelik Kordon Rengi: Rose GoldKadran Rengi: Rose Gold
Kadran Işığı: VarTaş: Yok Çalışma Şekli: DijitalTeknolojisi:
Quartz Takvim: VarKronometre: Var Alarm: VarCam Özelliği:
MineralÖzellik: AM/PM Göstergesi, Gün GöstergesiSu Geçirmezlik: 3
AtmGaranti Süresi: 2 yıl Cinsiyet: Kadın

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden NW-2658RGRG Kadın Kol Saati tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles