Bim NW-2656RGRG Kadın Kol Saati fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

NW-2656RGRG Kadın Kol Saati

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda NW-2656RGRG Kadın Kol Saati ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de NW-2656RGRG Kadın Kol Saati .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim NW-2656RGRG Kadın Kol Saati ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

NW-2656RGRG Kadın Kol Saati Bim’de kaç para?

Aradığınız #NW2656RGRG #Kadın #Kol #Saati ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-10-13 17:34:34

NW-2656RGRG Kadın Kol Saati detayları:
Kasa Çapı: 33*40 mmKasa Şekli:
DikdörtgenKasa Materyali: MetalKasa Rengi: Rose GoldKordon
Materyali: Hasır ÇelikKordon Rengi: Rose GoldKadran Rengi: Rose
GoldKadran Işığı: VarTaş: YokÇalışma Şekli: DijitalTeknolojisi:
QuartzTakvim: VarKronometre: VarAlarm: Var Cam Özelliği:
MineralÖzellik: AM/PM Göstergesi, Gün GöstergesiSu Geçirmezlik: 3 Atm
Garanti Süresi: 2 yıl Cinsiyet: Kadın

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden NW-2656RGRG Kadın Kol Saati tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles