Bim NW-2652RGRG Kadın Kol Saati fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

NW-2652RGRG Kadın Kol Saati

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda NW-2652RGRG Kadın Kol Saati ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de NW-2652RGRG Kadın Kol Saati .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim NW-2652RGRG Kadın Kol Saati ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

NW-2652RGRG Kadın Kol Saati Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #NW2652RGRG #Kadın #Kol #Saati ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-10-19 03:46:33

NW-2652RGRG Kadın Kol Saati detayları:
Kasa Çapı: 28*36 mmKasa Şekli:
DikdörtgenKasa Materyali: MetalKasa Rengi: Rose GoldKordon
Materyali: Hasır ÇelikKordon Rengi: Rose GoldKadran Rengi: Rose
GoldKadran Işığı: VarTaş: YokÇalışma Şekli: DijitalTeknolojisi:
QuartzTakvim: VarKronometre: VarAlarm: VarCam Özelliği:
MineralÖzellik: AM/PM Göstergesi, Gün GöstergesiSu Geçirmezlik: 3
AtmGaranti Süresi: 2 yıl Cinsiyet: Kadın

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden NW-2652RGRG Kadın Kol Saati tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles