Bim Nostaljik Jumbo Radyo HT 100BT fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Nostaljik Jumbo Radyo

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Nostaljik Jumbo Radyo HT 100BT ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Nostaljik Jumbo Radyo HT 100BT .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Nostaljik Jumbo Radyo HT 100BT ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Nostaljik Jumbo Radyo HT 100BT Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Nostaljik #Jumbo #Radyo #100BT ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 549,00 TL

Tarih: 2023-08-21 01:12:07

Nostaljik Jumbo Radyo HT 100BT detayları:

Model adı: HT 100BTBluetooth speakerAM / FM /
SW 1-2 radyo frekanslarıUSB Portu / SD ve TF kart girişiUX
bağlantısı1200mAh dahili şarj edilebilir batarya Genişlik x Yükseklik
x Derinlik: 320 x 218 x 129 cm2 yıl garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Nostaljik Jumbo Radyo HT 100BT tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles