Bim Mum fiyatı – 5 Nisan Aktüel 2022

Mum

Bim aktüel ürünlerinde 5 Nisan Cuma Aktüel kateloğunda Mum ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim 5 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim borşörü ile tanıtılıyor. Buna göre 5 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de Mum.

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Mum ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Mum Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Mum ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 17,90 TL

Tarih: 2022-03-29 04:12:48

Mum detayları:


Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Mum tam olarak5 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden bir önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles