Bim Mounty 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti fiyatı – 7 temmuz Cuma 2023

Mounty 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti

Bim aktüel ürünlerinde 7 temmuz cuma 2023 Aktüel kataloğunda Mounty 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 temmuz cuma 2023 Aktüel öğelerinden biri de Mounty 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Mounty 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Mounty 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti Bim’de kaç para?

Aradığınız #Mounty #Jant #Ön #Amortisörlü #Dağ #Bisikleti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.099,00 TL

Tarih: 2023-07-03 04:15:03

Mounty 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti detayları:
21 vites index vites sistemi  Güçlendirilmiş çelik kadro  Amortisörlü ön maşa  Alüminyum jant   Çelik v-fren sistemi  Kolay ayarlanabilir sele

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Mounty 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti tam olarak 7 temmuz cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles