Bim Motosiklet İntercom Sistemi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Motosiklet İntercom Sistemi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Motosiklet İntercom Sistemi ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Motosiklet İntercom Sistemi .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Motosiklet İntercom Sistemi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Motosiklet İntercom Sistemi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Motosiklet #İntercom #Sistemi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 599,00 TL

Tarih: 2022-04-13 05:49:45

Motosiklet İntercom Sistemi detayları:

1800 metreye kadar bağlantı mesafesi
Darbelere karşı dayanıklı tasarım
Telefon bağlantısı kullanım süresi: 17
saat
Interkomlar arası konuşma süresi: 15
saat
Kullanırken şarj edilebilir
Navigasyon & google assistant & siri
desteği
Telsiz bağlantısı & stereo müzik & müzik
çalar kontrolü & fm radyo
Bağımsız ses kontrolü
800mAh geliştirilmiş batarya
Suya karşı dayanıklı
Geliştirilmiş dinamik hoparlör
Son numarayı arama
Eş zamanlı çift telefon bağlantısı
Evrensel interkom
Geliştirilmiş gürültü azaltıcı
Tüm kask modellerine uyumludur.
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Motosiklet İntercom Sistemi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles