Bim Mon Paris Parfum Floral Edp 90 ml fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Mon Paris Parfum Floral Edp 90 ml

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Mon Paris Parfum Floral Edp 90 ml ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Mon Paris Parfum Floral Edp 90 ml .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Mon Paris Parfum Floral Edp 90 ml ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Mon Paris Parfum Floral Edp 90 ml Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Mon #Paris #Parfum #Floral #Edp ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.399,00 TL

Tarih: 2023-08-13 06:39:10

Mon Paris Parfum Floral Edp 90 ml detayları:
Mon Paris Floral Edp, ikonik baş döndüren datura
çiçeğinin nemli çiçeklerden oluşan bir buket ve sulu şeftali ile aydınlandığı
çiçeksi ve parlak bir karışımdır.ÇİÇEK AÇAN TUTKUNUN KOKUSU.Hem muhteşem
hem de tehlikeli olan Mon Paris Parfum Floral, sevginin birçok rengi gibi bir
duygu buketidir.Arzunun izinin çiçek açan buketi.İstediğiniz zaman,
istediğiniz şekilde Mon Paris Floral’in çiçek açan kokusuna teslim
olun.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Mon Paris Parfum Floral Edp 90 ml tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles