Bim Mon Paris Edp 90 ml Kadın Parfüm fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Mon Parıs Edp 90ml  Kadın Parfümü

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Mon Paris Edp 90 ml Kadın Parfüm ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Mon Paris Edp 90 ml Kadın Parfüm .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Mon Paris Edp 90 ml Kadın Parfüm ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Mon Paris Edp 90 ml Kadın Parfüm Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Mon #Paris #Edp #Kadın #Parfüm ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.899,00 TL

Tarih: 2023-08-11 06:31:07

Mon Paris Edp 90 ml Kadın Parfüm detayları:
MON PARIS, delice aşkın baş döndüren deneyimi. Yves
Saint Laurent’ın yeni kadınsı kokusu, vertigo etkisi ile Paris’te duyuları
yitirmeye davet ediyor. Tutku ve özgürlük, otorite ve kadınlık arasında, koku,
en iyi misk hissi ile hipnotik bir datura çiçeği ve olağanüstü bir paçuli
yoğunluğuyla birleşiyor. Yves Saint Laurent kadınının modern cazibesi ve
couture tarzından esinlenen, siyah lavallière çok yönlü bir şişenin zerafetini
gözler önüne seriyor.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Mon Paris Edp 90 ml Kadın Parfüm tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles