Bim Mistie Taraklı Saç Düzleştirici fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Mistie Taraklı Saç Düzleştirici

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Mistie Taraklı Saç Düzleştirici ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Mistie Taraklı Saç Düzleştirici .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Mistie Taraklı Saç Düzleştirici ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Mistie Taraklı Saç Düzleştirici Bim’de kaç para?

Aradığınız #Mistie #Taraklı #Saç #Düzleştirici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-04-13 09:31:38

Mistie Taraklı Saç Düzleştirici detayları:

Model adı Mistie Elektrikli Saç düzleştirici Fırça
Düzleştirme ve dalga verme özelliği
Seramik kaplama tarak dişleri
Max 220C° ısı ayarı
4 kademeli LED ısı ayarı
Hızlı ısınma
Düğme Kilitleme fonksiyonu
360° dönen asma halkalı güç kablosu
60dk kullanılmadığında otomatik kapanma
Isıya dayanıklı koruma kapağı
2 yıl
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Mistie Taraklı Saç Düzleştirici tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles