Bim Mini Deri Çantalı Makyaj Fırça Seti 8’li fiyatı – 25 Ekim Salı 2022

Mini Deri Çantalı Makyaj Fırça Seti

Bim aktüel ürünlerinde 25 Ekim Salı 2022 Aktüel kataloğunda Mini Deri Çantalı Makyaj Fırça Seti 8’li ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 25 Ekim Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 25 Ekim Salı Aktüel mamullerinden biri de 8’li Mini Deri Çantalı Makyaj Fırça Seti .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Mini Deri Çantalı Makyaj Fırça Seti ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Mini Deri Çantalı Makyaj Fırça Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Mini #Deri #Çantalı #Makyaj #Fırça #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 45,00 TL

Tarih: 2022-10-20 06:23:35

Mini Deri Çantalı Makyaj Fırça Seti detayları:
8’liFırçalar  Pudra  Fondöten  Kaş/Ruj  4 adet göz

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Mini Deri Çantalı Makyaj Fırça Seti 8’li tam olarak 25 Ekim Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles