Bim Mini Buzdolabı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Mini Buzdolabı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Mini Buzdolabı ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Mini Buzdolabı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Mini Buzdolabı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Mini Buzdolabı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Mini #Buzdolabı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.899,00 TL

Tarih: 2022-04-14 17:50:26

Mini Buzdolabı detayları:

Ürün modeli: DB50
Kullanımı basit ve kullanıcı dostu
Az yer kaplayarak odalarınızda yerden tasarruf ve
ferahlık sağlar.
Çevre dostu malzemeler ve bileşenler
Sessiz çalışma standardı ve düşük enerji
tüketimiTeknik Özellikler
F enerji sınıfı
50 lt brüt hacim
Çevreye duyarlı R600A soğutucu gaz
Voltaj: 220-240V
Frekans: 50 Hz
Beyaz renk
Elektrik şokuna karşı güvenlik seviyesi: 1
Ürün ebatları: 41,5 x 46 x 47 cm
Kurulum gerektirmez
Yetkili servis no: 0850 219 69 29
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Mini Buzdolabı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles