Bim Mikrofonlu Kablosuz Kulak içi Kulaklık fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Mikrofonlu Kablosuz Kulak içi Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Mikrofonlu Kablosuz Kulak içi Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Mikrofonlu Kablosuz Kulak içi Kulaklık .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Mikrofonlu Kablosuz Kulak içi Kulaklık ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Mikrofonlu Kablosuz Kulak içi Kulaklık Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Mikrofonlu #Kablosuz #Kulak #içi #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 199,00 TL

Tarih: 2022-04-13 02:36:07

Mikrofonlu Kablosuz Kulak içi Kulaklık detayları:

Model adı: TAE 1205BK/00

Dahili Mikrofon
Bluetooth

Kablosuz

8 mm sürücülü/ arkası kapalı

IPX4 su sıçramasına/tere dayanıklı
Müziğiniz
elinizin altında. Su sıçramalarına ve tere dayanıklı bu kablosuz kulaklık
mükemmel ses, rahat kulak içi uyumu ve 7 saate kadar oynatma süresi sunar.
Daha fazlasına ihtiyacınız olduğunda 15 dakikalık hızlı şarj, müziğin 1 saat
daha çalmaya devam etmesini sağlar.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Mikrofonlu Kablosuz Kulak içi Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles