Bim Miami 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı fiyatı – 24 Mart Cuma 2023

Miami 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Bim aktüel ürünlerinde 24 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Miami 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim 24 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 24 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Miami 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Miami 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Miami 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Miami #Parça #Çatal #Kaşık #Bıçak #Takımı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 729,00 TL

Tarih: 2023-03-18 22:46:09

Miami 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı detayları:
304 Kalite Paslanmaz Çelik  6 Adet Yemek Kaşığı 6 Adet Yemek Çatalı 6 Adet Yemek Bıçağı 6 Adet Tatlı Kaşığı 6 Adet Tatlı Çatalı

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Miami 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı tam olarak 24 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles