Bim Meyve Baskılı Çorap fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Meyve Baskılı Çorap

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Meyve Baskılı Çorap ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de Meyve Baskılı Çorap .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Meyve Baskılı Çorap ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Meyve Baskılı Çorap Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Meyve #Baskılı #Çorap ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6,90 TL

Tarih: 2022-04-11 11:20:53

Meyve Baskılı Çorap detayları:
36-40 numara

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Meyve Baskılı Çorap tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles