Bim Meyve Aromalı Süt Kremalı Dolgulu Sert Şeker 300 gram fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Meyve Aromalı Süt Kremalı Dolgulu Sert Şeker

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Meyve Aromalı Süt Kremalı Dolgulu Sert Şeker 300 gram ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 300 gram Meyve Aromalı Süt Kremalı Dolgulu Sert Şeker .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Meyve Aromalı Süt Kremalı Dolgulu Sert Şeker ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Meyve Aromalı Süt Kremalı Dolgulu Sert Şeker Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Meyve #Aromalı #Süt #Kremalı #Dolgulu #Sert #Şeker ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 14,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:50:39

Meyve Aromalı Süt Kremalı Dolgulu Sert Şeker detayları:
300 gram300 gram

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Meyve Aromalı Süt Kremalı Dolgulu Sert Şeker 300 gram tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles