Bim Metal Bahçe Oturma Grubu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Metal Bahçe Oturma Grubu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Metal Bahçe Oturma Grubu ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Metal Bahçe Oturma Grubu .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Metal Bahçe Oturma Grubu ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Metal Bahçe Oturma Grubu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Metal #Bahçe #Oturma #Grubu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.499,00 TL

Tarih: 2022-04-14 01:11:40

Metal Bahçe Oturma Grubu detayları:

Metal iskelet
Mevsim koşullarına uyumlu
Koli içeriği: 1 x ikili koltuk + 2 x tekli koltuk +
sehpa
İkili koltuk ölçüleri: 64 x 115 x 68 cm

Tekli koltuk ölçüleri: 64 x 61 x 68
cm
Sehpa ölçüleri: 40 x 80 x 40 cm
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Metal Bahçe Oturma Grubu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles