Bim Menteşeli Ateş Kutusu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Menteşeli Ateş Kutusu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Menteşeli Ateş Kutusu ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Menteşeli Ateş Kutusu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Menteşeli Ateş Kutusu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Menteşeli Ateş Kutusu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Menteşeli #Ateş #Kutusu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-04-13 23:45:40

Menteşeli Ateş Kutusu detayları:

Portatif ve kompakt
Paslanmaz çelik
Katlanır yapılı
Sağlıklı ve kolay temizlenir
Küçük odun parçaları ile çok yüksek güçte ateş
yakma olanağı
Çizilmeye ve korozyona karşı dayanıklı
Taşıma çantalı
Ebat: 14 x 14 x 21 cm
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Menteşeli Ateş Kutusu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles