Bim Mat Gold Rimli Ayaklı Meşrubat Bardağı ~270 cc fiyatı – 24 Mart Cuma 2023

Mat Gold Rimli Ayaklı Meşrubat Bardağı  ~270 cc

Bim aktüel ürünlerinde 24 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Mat Gold Rimli Ayaklı Meşrubat Bardağı ~270 cc ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim 24 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 24 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Mat Gold Rimli Ayaklı Meşrubat Bardağı ~270 cc .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Mat Gold Rimli Ayaklı Meşrubat Bardağı ~270 cc ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Mat Gold Rimli Ayaklı Meşrubat Bardağı ~270 cc Bim’de kaç para?

Aradığınız #Mat #Gold #Rimli #Ayaklı #Meşrubat #Bardağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 99,00 TL

Tarih: 2023-03-19 16:31:38

Mat Gold Rimli Ayaklı Meşrubat Bardağı ~270 cc detayları:


Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Mat Gold Rimli Ayaklı Meşrubat Bardağı ~270 cc tam olarak 24 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles